Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spravnie prijazdu na chodnik

Caute potreboval by som spravit prijazd na chodnik dlhy asi 3 metre, robili nam nove chodniky no akurat sme neboli doma tak spravili len 1 prijazd do garaze ale ja potrebujem prijazd aj vedla garaze vonku kde chcem parkovat auto, tak mi prosim poradte jak to vyriesit a kto taketo prace vacsinou robieva? Dakujem

Taky jsem se před pár lety hádal s obcí. Pouze dva baráky v ulici, všude kolem zahrady, já byl poslední, za mnou vedl chodník do pole na cyklostezku. Chtěl jsem 12 metrů snížený (6m parkoviště, 6m vjezd do dvora). Schválili mi 3, prý je to standart, cokoliv nad si musím domluvit a zaplatit u firmy - částka jako za dálnici. Tak mi jeden den zabetonovali vysoké obrubníky, v noci mi je soused pomohl vybourat a zabetonovat snížené. Za tři dny dělníci přišli, drbali se za uchem chvíli koukali do plánu, pak pokrčili rameny a položili dlažbu podle obrubníku. Zatím si nikdo nestěžoval...