Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpevnění terénu před garáží

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, jak nejlépe a nejlevněji upravit terén před garáží? Jedná se o řadovou garáž, před garáží je ale jen zemina, chtěl bych tam dát nějaký zatravňovačky nebo zasypat štěrkem. Otázkou ale je, co vyjde nejlevněji a bude to fungovat? Chci to zároveň s okolním terénem, takže úprava nesmí přečnívat nad okolní terén. Co byste doporučili, aby to vydrželo např. zvednutí auta heverem apod.?
Děkuji za rady.

Zatravňovací dlaždice nebude problém,ale nebude to nejlevnější.Při odkopání zeminy a navezení štěrku musí být zase zajištěno odvodnění,jinak z toho bude bazének plný štěrku.A čí je pozemek před garáží?Asi by bylo dobré se na úpravy předem zeptat.Na zvednutí heverem stačí dát pod hever kus prkna nebo desku a nic se bořit nebude,zvedám to takhle na trávě normálně.