Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístřešek pro koloběžky

Dobrý večer,

Potřebuji poradit s jedním oříškem. Nedávno jsem koupil pro sebe a přítelkyni koloběžky středního rozměru (viz. obrázek) a nemám, kde je doma ustájit. Jediné místo padá v úvahu na terase, ale zase je nechci vystavit dešti. Rád bych jim vytvořil nějaký přístřešek. Zároveň mám k dispozici pár palet (klasické eurovky). Rád bych tím vyřešil oba problémy. Jediná věc je, že nemůžu vrtat do venkovního zateplení. Máte nějaký elegantní nápad jak to vymyslet? Napadlo mě jen je spojit do L a nějak přes to přehodit plachtu.

Díky za rady kutilů

Umístil bych je na terase (balkoně) vpravo za dveřmi z pokoje. Na zeď ve výši cca 1,4 m (asi 20 cm nad hranou zábradlí), na fasádu přilepit mamutem (Mamut Glue Den Braven v pístové tubě), na plocho, bodově, dřevěnou lať cca 5x3 cm a délky od zadní stěny cca 150 cm. Na tuto shora přichytit druhou latí cca 3x3 cm dobrou krycí plachtu vhodného rozměru, na její druhý konec přichytit rovněž takovouto lať, případně ji sešít podélně a do sešitého vsunout 3/4 " trubku. Pak tuto stranu přehodit přes zábradlí tak, aby visela cca 30 cm pod zábradlí. Aby plachta byla vypnuta a měla cca 15-20 st. sklon k zábradlí. Pokud nebudou koloběžky uloženy, je možno smotat a nic nebude na balkoně zavazet. Pokud je bude potřeba uložit, budou dostatečně a jednoduše zakryta proti dešti.