Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plovouci podlaha

Zdravim chtel bych se zeptat zda kdyz budu pokladat prvni radek plovouci podlahy a vychazi mi to na tri lamely a budu na konec dorezavat jen 16 cm jestli je to problem? Protoze dle obrazku v prilozenem navodu se pise ze minimalni kousek kterym budu zacinat dalsi radek tak ma mit 40cm. Takze mi jde o to jestli i ten konec nema nahodou byt delsi ale to nevim jak bych mel udelat. Doufam ze me nekdo pochopi a odpovi. Predem dekuji za reakce. Praci zdar :)

Ok takze to nevadi. tak ted to teda zacit skladat tak aby mi ty kousky vychazeli za postel. A mam pak zacit teda dalsi radek normalne zbytkem ty lamely (ktera bude mit 112cm) a nebo zbytek mam zkratit na polovinu lamely a zacit druhy radek pulkou lamely? Vim ze to vypada ze bych si mel rict nejaky firme ale je to pro me proste vyzva polozit to sam :)

Přesah by měl být minimálně 1/3 lamely, jinak bude docela vysoké namáhání zámků při provozu, mohly by se vylámat (ne hned, ale časem určitě - podle zatížení). Asi bych odříznul z obou konců tak, aby byl přesah odpovídající (tu jednu lamelu navíc bych prostě obětoval)…