Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavební povolení

Musíš rozlišovať rozmery stavby (do 16m2) a či bude stavba pevne spojená základmi so zemou. V týchto prípadoch stačí ohlásenie drobnej stavby príslušnému stavebnému úradu obci v mieste stavby.

https://www.penize.cz/18253-novy-stavebni-zakon-vice-staveb-bez-ohlaseni-a-stavebniho-povoleni

Bližšie: Stavebný zákon v platnom znení.

Jednoduchá stavba je stavba r.d. s obytnou plochou 150m2:
http://zakony.centrum.cz/stavebni-zakon/cast-4-hlava-1-dil-1-paragraf-104

Naši mafiáni, zľatí komunisti, eštébáci a ich bieli koníci z radov boľševických megazlodejov si smelo postavia vo vilovej štvrti pod Slavínom, priamo v mestskom, Horskom parku, šesť podlažný r.d. o rozmeroch 1680m2 (ala Bašternák či JUDr.inž cigáň J.Majský, alias Marhuľa, Dr.Sc.), čnejúc sa v takejto štvrti, ako päsť na oko, ba priamo, ako sídlo parlamentu NR SR na Vodnom vrchu BA 1.

Pritom špecializovaným tr.súdom v Pezinku, na jedenásť rokov tvrdej basy odsúdený cigáň, JUDr.Ing. arch.Prof.Doc. Jozef Majský, „CsC“ (CsC - celkom slušný cigáň), nar. 15.05.1946/168 z Budatínskej 33, či Červeňovej 28 BA 1, si roky-rokúce behá nerušene po slobode, lieta vlastným vrtuľníkom po poľovačkách, ľebo je chorý a preto senát troch ľudovodemokratických, mafiánskych, skomunizovaných šľapiek sudkýň z hniezda NS SR, Župné námestie 13 BA 1, nemôže pokračovať v odvolaní

Zľatí komunisti.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny