Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převoz tabulového skla

Dobrý den, poraďte jak na vozíku za autem převézt bez úhony cca 30 tabulí skla 150x50cm na skleník .Potřebuji ho odvezt 100km tak aby to v pohodě drželo a nejel jsem to týden krokem. Nemáte zkušeností jak ho položit, nebo jestli ho vézt na stojato??? Díky za radu.

Pokud by to někoho zajímalo, odvezl jsem víc tabulí ze zrušeného skleníku ve fabii kombi, jak je psáno - opřené o desku. 30 tabulí je kolem 15 cm, já mám určitě 60 cm. Přežil jsem to já, auto i sklo.
Jediná chyba je, že skleník jsem nepostavil a už jsem ten herberk dvakrát stěhoval v rámci dvora.