Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sklokeramicka deska

Zdravim,

mame doma pouzitou sklokeramickou desku kde nam prestala fungovat velka plotynka. Myslite, ze ma smysl se ji snazit prodat? Jinak je naprosto v poradku. Znacka Beko.

Diky za odpoved

Za tri stovky radšej na hranie kúpim spratkovi polienko zo špalka na ktorom bude v prípade nezbedy kľačať v kúte.

Však dosku odnes do značkového servisu k oprave. Len zistenie závady ťa bude stáť 500.-Kč.

To radšej daj svojmu šikovnému kutilovi v rodine k rozobratiu, pričom ak je náhoda blbec zistí, že je odpálený alebo odpadnutý, (vysunutý) napájací káblik k plotni z riadiacej jednotky v cene za materiál 20.-Kč.

Nejsnáze možnosti prodeje zjistíš inzerátem na bazoši. Na ebastlírně mě docela překvapil počet zastánců klasiky. Oprava je pro znalého cenově dostupná, protože buď umřelo relé za pár korun, nebo topné hnízdo, které je popelnicově dostupné.