Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký vybrat elektrický zubní kartáček?

Nevím, kam to dát, zkusím sem, bude v koupelně.
Manželka si vymyslela, že chce koupit elektrický zubní kartáček, abych se podíval, jaký by byl vhodný. Tak jsme se koukali v qelbu, bylo jich tom hodně, ceny se dost lišily, kartáčky normální i sonické (ať už to znamená cokoliv, třeba při čištění zubů budou vyhrávat), na akumulátory s nabíjením i na baterky AAA. Já mám obyčejný, s elektrickým jsem to zkoušel, nějak mne to neuchvátilo.

Můžete mi tady někdo poradit, jaký elektrický zubní kartáček manželce doporučit a proč zrovna ten?

Daleko víc mi zuby poškodili mizerní zubaři. Ale díky těmto komerčním protitahům dělá šmrdlací hlavice i Braun, takže když se koupí Braun, dají se vyzkoušet 4 různé druhy hlavic. Sonický philips čistil dost mizerně a na ty báchorky o zabíjení bacilů a nezabíjení lidských buněk snad nemůže nikdo věřit.

Když elektrický kartáček tak určitě sonický, je to velký rozdíl oproti tomu rotačnímu. Za mě mnohem lépe funguje, menší hlasitost a hned po vyčištění zubů poznáš, že to je pořádně vydrhnuté - (zuby na dotyk jazyku hladké). Mě hlavně vadil ten kravál co rotační kartáček vydával, neslyšíš vlastního slova a čistit si tak zuby ráno když ještě rodina spí tak probudíš celý barák. Sonické nejsou skoro ani slyšet.
Já si koupil od číňana, moje máma má od Philips za 2500kč a ten od čínana je naprosto stejný, dokonce baterie vydrží delší dobu.
Koupil jsem si tento:
https://www.aliexpress.com/item/Smart-Sonic-Electric-Toothbrush-DuPont-Brush-Ultrasonic-Whitening-Teeth-Vibrator-Wireless-timer-Hygiene-35000-times-m/32849279664.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4daH6quY

Dostaneš k tomu náhradní nástavce, které ti vydrží do konce života, ale pasují na něj nástavce skoro všech ostatních el.kartačků co se prodávají u nás (takže pokud by ti nevyhovovala tvrdost štětin jde to vyměnit) Baterii nabijím jednou za 2-3 týdny - (zuby čistím 2x denně). Nejsou tam teda AAA baterky, je tam už zabudovaná, dostaneš k tomu takový podstavec, který píchneš do USB, takže třeba do nabiječky k telefonu, nebo rovnou do počítače/notebooku.
Jsou tam různé programy, využívám teda jen dva - normální a whitening(větší točky).
Za zkoušku za pár korun dobrý, mám ho kolem roku a stále funguje na 1, zpracování taky dost kvalitní až jsem se divil.