Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem polystyrenové desky

Zdravím všechny.

Ušil jsem na sebe bič a koupil 250 kazet 50x50cm na podhledy. Plánuju to nalepit na staré podhledy, všechno už mám koupené.
Otázka zní, jestli je lepší začít od středu stropu nebo to nalepit podle toho původního podkladu anebo od pravého horního rohu. Lustr je přesně ve středu místnosti.

Jedná se o podkroví, takže pro jistotu nejen, že strop je zkosený, ale není to ani úplně rovné.
Stačí mi rada, kde začít. Spěchat s radou nemusíte, protože se mně do toho vůbec nechce :-(

Díky moc

Děkuju. Já nespěchám, ale manželka ano. Jen se na to tak dívám a říkám si, že ty dořezy budou peklo.
Ty původní jsou nalepené nějak podivně, protože z jedné strany jsou celé desky a z druhé už to nevychází a nevypadá to dobře.

Ale díky za radu, ještě si vezmu alespoň chvilku volna a zkusím to proměřit a nějak sesmolit jak by to mohlo vypadat.