Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplocení z pletiva - vzdálenost sloupků

Zdravím, budu stavět plot z pletiva s podhrabovými deskami 295 cm, tozn. že uváděná vzdálenost sloupků od sebe bude tři metry - jde mi o to, zda si odměřím přesně 300 cm, ponechám mezeru 5 cm na sloupek a pak opět 300 cm? Nebo prostě natáhnu provázek a pásmem vyznačím ve 3,6,9,... metrech značku pro sloupek? Jak to bude lépe vycházet? Na sloupek se nasazuje ještě držák podhrabových desek a musí tam být nějaká vůle pro osazení podhrabové desky... Díky.

Polož si na rovnou zem sloupek s držákem, pak desku a tak to opakuj asi třikrát a dostaneš přibližnou rozteč děr na plot. Plot bude ale lépe stavět postupně. Zavětrovat sloupky s držáky a podhrabovými deskami a pak zabetonovat. Pokud to budeš dělat sám a postupně tak denně uděláš pár sloupků a každou denní práci zabetonuješ.