Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4K televize

Ahojte. Rozhodl jsem se zakoupit novou televizi z 4 K UHD rozlisenim. Abych si vychutnal opravdu kvalitu obrazu potrebuji i zrejme 4 k satelitni prijimac a i DVD prehravac, je to tak? Pokud zustanu u starych spotrebicu jakoze sat. prijimac a dvd prehravac bude kvalita rozliseni zrejme standartni jakou jsem mel doposud, pokud se nepletu? 10 let stara viera (plazma)Netyka se to samozrejme kvality dvd nosice to chapu zalezi jestly budu mit originalni DVD ci nejakou kopii ze? Ale spise me zajima satelitni prijimac. Diky za rady.

Myslím, že zatím je 4K televize jen na to že se to vyrábí. Praktická použitelnost je a asi ještě dost dlouho bude téměř nulová. Na satelitu i pozemním vysílání zatím nevím o nějakém UHD kanálu.
DVD na 4K nestačí. Asi jediným zdrojem UHD signálu je příslušně vybavený blurai přehrávač. Otázka je, kolik se na to dá sehnat nahrávek. Potom asi jen nějaké stahování z internetu.