Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felicia EURO normy

Zdravím,

v poslední době, když obcházím vrakáče, si všímám na Feldách, že mají nalepené plakety EURO 3 nebo dokonce EURO 4. Koukal jsem do svého techničáku, a u emisí mám uvedenou ES normu EURO 2. Chtěl bych se zeptat, resp. zajímalo by mě, jak je možné získat lepší vyšší třídu eura, než na jaké je auto psané. Nepředpokládám, že v techničácích nemají nic u emisí uvedený, nebo jsou zfalšovaný.

Díky za připomínky :D

Co je to "plaketa"? Foto by nebylo?
Tipuju, že je to informačně stejně hodnotné jako nálepky "tunning by Sunakashi"
Jediné nálepky v tuzemsku, které mají nějakou zákonnou vypovídací hodnotu ve vztahu ke stavu vozidla, jsou STK a dálniční známka.