Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opel Zafira na palubní desce se nezobrazují žádné hodnoty, blikají výstražná světla

Zdravím,

vraceli jsme se dnes z víletu a koukám, že mi na opel zafira 1,8 blikají výstražné světla. Dva dny jsem s ním nikam nejel a začal to dělat sám od sebe až dnes. Auto jede normálně, jen na palubní desce se neukazuje rychlost, množství paliva, otáčky ani celkově ujeté kilometry, prostě nic. Nestalo se někomu a nevíte čím to? Ať nejedu do servisu úplně hloupej :)

Díky

Výlet je nepodstatný :) - byli jsme pěšky, auto stálo od pátku před domem. Kuny tady sice jsou, ale nic překousaného na první pohled nevidím. Po Odpojení a připojení baterie přestali sice výstražné světla blikat, ale na palubovce stále nic nesvítí - ani kontrolky, ručičky budíků se ani nehnou, nic...