Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahrivani tranzistoru

Zdravím rychlá otázka, jaké mohou být důvody, proč se zahřívá tranzistor? Druhý tranzistory, nezávislý na něm se nezahřívá. Schéma nedávám, protože součástky jsou správné, ale mám stejně, nezávisle na sobě zapojené tranzistory a jeden topí zařízení funguje). Čím to může být ?

Jak se to přísně tajné zařízení chová? Funguje, nefunguje, funguje špatně?
A jak se ten tranzistor zahřívá? Je trochu teplejší nebo se spálíš, když se ho dotkneš prstem?
Ten tranzistor je zapojený v nějaké silové části nebo někde, kde se nepředpokládá nějaký větší výkon?