Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbnuti radia u ford fusion

Dobry den,
zacalo mi blbnout radio, kdyz treba preradim nebo prejedu pres nerovnost nebo zatacim tak mi preskoci zvuk jen do jedne casti bud hraje u ridice nebo to skoci u spolujezdce, vetsinou to je pri razeni. Poradite prosim cim to muze byt a co se s tim da delat? Dekuji

Dobrý den,dle mého názoru máte problém v kabeláži dole u spojkového pedálu,při řazení a sešlápnutí pohnete se svazkem,nebo jednotlivým kabelem a dochází ke změnám kontaktu k reproduktorům.K podobnému jevu dochází při jízdě po nerovnostech,prostě se něco zaklepe více a závada se dostaví.Zapnout radio v nenastartovaném autě,vylézt ven,zakleknout a podívat se okolo spojkového pedálu,případně pedál stisknout rukou a přijdete na závadu.Pak už tahat za kablik,který to dělá,buďto je zlomený,nebo zoxidovaný v konektoru,zlomený spojit a zaizolovat,zoxidovaný konektor vyčistit.:-)