Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV controller pro druhotné použití LCD

Ahoj. Nedávno jsem někde, možná tady zachytil odkaz na elektroniku - controller který připojím na jakýkoliv LCD panel a tím se z něho stane zobrazovací jednotka se vstupy HDMI, VGA atd. Např. https://www.banggood.com/search/v56.html?sbc=1 nebo https://www.banggood.com/T_RD8503_03-Universal-LED-TV-Controller-LCD-Driver-Board-Complete-Kit-2CH-8bit-40Pins-p-1401876.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN . Myslel jsem že elektronika obsahuje všechno včetně procesoru do kterého se nahraje jen SW podle použitého LCD panelu. Tento týden jsem to chtěl objednat ale všiml jsem si že se jedná o sekci stránek "for Arduino". Je to tak, nebo se pletu, že se musím pokud s tím chci něco dělat naučit pracovat ještě s Arduinem?

Podle toho, co jsem já pochopil z toho popisu, arduino k naprogramování potřebovat nebudeš (programuje se to samo z vloženého USB flash disku s firmwarem).
S Arduinem je to kompatibilní, což jsem pochopil tak, že pak na tom displeji zřejmě můžeš zobrazovat informace z Arduina.
Osobní zkušenosti s tím ovšem nemám...