Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím uzavřít otevřené police a aby se dovnitř neprášilo?

Zdravím, mam z IKEI takové ty dřevěné police ALBERT a postavil jsem je za sebe aby byly police hlubší.
Chtěl bych je použít jako spížovou skříň, ale potřebuju je uzavřít ze tří stran, jednak aby tam nešlo vidět a taky aby se tam neprášilo.

Čím bych to mohl udělat? Přemýšlel jsem nad OSB nebo sololitem, jde mi hlavně o to aby to nebylo drahé.

Děkuji

Napadá mne ušít si ze šusťákoviny takovýhle potah na míru (bez spodní strany, ten zip samozřejmě jednodušší) a na tu polici navléknout. Já bych to asi zvládnul, šicí stroj mám a docela na něm umím šít (Ale nenabízím se, že to udělám!!!).

[512383.jpg]