Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypuštění vody pračky před odvozem

Zdravím. Můžu dotaz? Zítra mi přivezou novou pračku a mám to i se svozem, ale svoz se uskuteční pouze, když bude z pračky zbavena veškerá voda. Pračka po doprání normálně vypustila vodu, jen chceme novou, ale potřebuju vědět, kolik tam po vypuštění cca zůstane? Jak tu vodu všechnu dát pryč? Bude stačit vyndat filtr a ten zbytek odpustit a dalo by se považovat za kompletně vypuštěnou pračku? Je to prej z důvodu rizika poškození jiného zboží při odvozu. Díky moc.

Zo spodku, spredu práčky, je xindel za dvierkami, ktorým sa čistí záchytné sitko pred vrtulkou čerpadla, tam je poloha z hadíc najnižšia, prípadne si po odšroubovaní krytu nahni mierne na seba pračku, voda sa v čerpadle nedrží, lebo nie je typu sva ani nemá spätnú klapku.

To jsem právě myslel tím spodkem, jen mě zajímalo, jestli se tím dostane ta voda celá pryč a kolik tam toho asi tak bude? Já jsem zítra v práci a bude tam u toho jen moje baba a takže to večer po práci musím udělat tak, aby jí tam bylo co nejméně.