Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výměna odpadu umyvadla

Dobrý den,měla jsem u umavadla výpusť systém"Klik klak.potřebuji tam dát nový.Vše je vyšroubováno,až na "spodek" a vršek-stříbrný kroužek.co vede do odpadu.Je v umyvadle a buď se tam dává špuntík se řetízkem,v mém případě Klik klak.Zespoda se to dá šroubovat,ovšem se to celé,včetně onoho stříbrného kroužku protáčí.Může mi,prosím,někdo poradit,zda se to pod umyvadlem vyšroubovává podle, nebo po směru hodinových ručiček? Bylo mi řečeno,že proti směru otáčení hod,ručiček,Koukala jsem,jak mám našroubovaná dvířka,ty se odšroubovávají proti směru.Umyvadlo je umístěno ve skřínce.Nebo prý mám jednou rukou šroubovat pod umyvadlem a druhou rukou držet onen stříbrný kroužek.To nejde,nemám ruce jako Saxana.Budu ráda za všechny rady.

Všetky bežné závity sa odšroubovávajú v smere: proti smeru pohybu hodinových ručičiek.

(Jedine závity na otáčajúcich sa hriadeľoch, strojoch, mašinách, prevodovkách, všakovatých hejbadlách medzi nebom a zemou o ktorých nemáme šajnu, majú opačný závit proti pohybu otáčania, aby sa matky svojvoľne, samo-sato, nepovolili)

Dávaj si bacha, ako si situovaný pohľadom k telesu závitu šraubu a matky, aby si neuťahoval. Tiež poctivého, slušného, pracovitého občana, voliča socialistických istôt, značne mýli jeho poloha kdesi s jeho veľkou hlavou uloženou zo zadnej strany zo spodku pod umývadlom, pričom je v tejto polohe voláky zmätený, popletený v smere pohybu rukami v ktorých drží homologovaný vercajk, že sa cíti, ako po vylezení z kolotoča.

Pánové,a rádci,Vám všem děkuji,nakonec jsem si poradila sama.Měla jsem kouoený nový systém,který při rozdělávání má v sobě na protilehlých stranách dvě podélné díry.Tudíž při odšroubování starého jsem do jedné z nich strčila našikmo šroubovák,dole povolovala a najednou to bylo,kroužek povolil-Nikdo to neznáte? Ani v prodejně při koupi nového systému mi neporadili.A to je prosím specializovaná prodejna.Píšu to pro všechny ženy i muže,kutily i kutilky.To já se ráda podělím.Všem přeji hezký večer.

Dobrý den,ale to jste napsal Vy,co se týče těch fyzických rozměrů,tudíž Vám to popíšu tedy tak,aby jste to pochopil.Potřebovala jsem rozdělat systém Klik-Klak pod umyvadlem(to snad víte,co to je?).Tudíž jsem se ptala,jakým směrem se onen "bazmek" povoluje.Zda proti,nebo ve směru hodinových ručiček.Nakonec jsem si pomohla sama.Jestli OPĚT něčemu neporozumíte,opět se můžete optat,ráda zopakuji,obšírněji.:-)

Nebylo mi jasné, kam jste dala šikmo ten šroubovák, co vím tak tam žádná radiální díra dostupná zespoda není. Tak jsem si ověřoval jestli opravdu šlo o zabránění protáčení středu té výpusti. A když jsem se to nedozvěděl, nezbylo než být vděčný aspoň za ty redundantní informace a slušně za ně poděkovat :-)

Dobrý večer,pokud systém Klik-Klak rozšroubujete,tak zjistíte,že pod "zamačkávacím cuplíkem",je část,která se vkládá do umyvadla,lépe řečeno,výpusti.Kouknete-li dovnitř,zjistíte,že jsou tam na protilehlých stranách dva otvory.Do jednoho z těch otvorů jsem zasunula šroubovák a tím pádem zamezila protáčení při rozšroubování starého systému.Už je Vám to jasné?Foto Vám sem nepošlu,neboť mi to nejde.Ale Vy člověče si snad děláte srandu.Jinak nechápu Vaše otázky.Už jste pochopil? Nebo si budeme o takové blbosti dopisovat?Jistě z tohoto výkladu jste musel pochopit,že šroubovák jsem vrazila ZEZHORA,nikoliv zespoda,jak jste si myslel.Hezký večer a dobrou noc.:-):-):-)

No tak jsme se pobavili a mně došlo,že si srandu děláte.Psal jste totiž, že system Klik-klak znáte.Pokud budete mít ještě nějakou "nechápavou" otázku,klidně se ptejte.Ráda vysvětlím.Došlo mi,že jste mně zřejmě zkoušel,zda to opravdu umím.Asi je to tak,:-)Jinak já "nemám co na práci,než Vám zde odpovídat".Hezký večer.

To já si zase práci najdu:viz.výměna odpadu umyvadla a Vaše humorné otázky.Je to zajímavé,já nevím jakou verzi znáte Vy,ale já u staré a nové verzi díry mám.Ještě mi prodavačka zde u nás tvrdila,že se jiná verze nevyrábí.Nejapná otázka:Neznáte Vy nakonec nějakou předpotopní verzi?:-):-):-):-):-)

To je dost možné, že mám něco co už se nevyrábí, není to úplně nejnovější. Ale zase se to neporouchává, tak nebyl důvod to měnit. S tím ovšem souvisí druhá možnost, že tam nějaké díry skutečně jsou, ale já už na ně zapomněl :-)

Mně tam kdysi v té části,kam jde voda od výpusti,vylítlo perko.Takže když jsem zmáčkla,cuplík,napustila umyvadlo,tak cuplík bez onoho perka nevyskočil.Neznalá návštěva zamáčkla cuplík a já jako blb,musela rozdělat odpad,vzít měchačku a zespoda cuplík značnou silou zvednout, tím pádem pak voda odtekla.Samozřejmě do připravené nádoby.Nebudu pak jako blb,vytírat celou koupelku,Onehdá,já marnivá ženská s vidinou zábavy, jsem se snažila si právě nad oním umyvadlem,kde je i zrcadlo,které obyčejně v koupelnách bývá,si zapnout řetízek.Na řetízku,samozřejmě zlatém,je přívěšek ve tvaru placičky.JIstě Vás napadne,co se stalo.Milá placička,šup a už byla pod cuplíkem.Vyndat nešla,tudíž opět rozdělání odpadu a opět připravená nádoba.Cuplík jsem pak vyšťourala.No a když to bylo z půlky rozdělané,tak nový Klik -Klak.Toť celá pointa.Jinak bych se na to zvysoka vy......Našla bych si jinou zábavu.:-)