Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indesit WISL 105 blikající panel

Mám pračku INDESIT WISL 105 a blikají mi taky všechny kontrolky na čelním panelu - ten jsem demontoval a nechal zkontrolovat u dost schopného elektronika, který, ale problém na desce neobjevil. Nevíte náhodou čím jiným by to mohlo být?
Děkuji za tipy.

Schopný elektronik tě měl informovat o nejběžnějším kurvítku dnešní elektroniky a požádat tě o vymontování desky se zdrojovou částí napájení elektroniky, kde ti pak vymění pár nafouknutých elektrolytických kondenzátorů způsobujících neustálé restartování řídícího počítače a pračka bude dál makat, dokud se nepokazí něco horšího, třeba ložiska v nerozebiratelném domku a pod...