Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklé sklo v plast.okně

Zdravím,stala se mi nemilá věc-během měsíce mi praskla dvě skla ve dvouch různých plast. oknech.Jedná se o vnitřní sklo dvojskla,kde se objevila prasklina v levém spodním rohu ve tvaru 1/4kruhu o poloměru cca 10cm.Okna jsou pomalu 20let stará a do teď v pohodě.Okolo oken žádná prasklina z venku,ani zevnitř.
Divné je,že jsou praskliny v těch oknech,které se prakticky neotvírají.Nesetkal se někdo s podobným problémem?Předem dík za ohlasy.

Nejspíš je to právě tím, že se neotvírají, došlo k sesednutí nebo svěšení a nebylo provedeno seřízení kování. Ovšem prakticky je to stejně nanic, protože nezbývá než objednat celé nové dvojsklo, vylištovat a vyměnit a potom provést seřízení.