Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojování desek kolíky - připravek.

Mám něco podobného v modrém.Kolíkovací přípravek.V podstatě to je všechno na stejném principu.Tak že je lhostejno který vyberete.Nechce se mě hledat co mám za typ.Ale tuším že to stálo něco přes tři stovky.Už jsem jej párkrát použil.Dobrý na tom je to že nemusíte složitě vyměřovat.