Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Auto kamera Truecam A5s

Ahoj,

mám novou Truecam A5s a ještě se seznamuji s nastavením, akorát co mě není jasné je to že když uzamknu video tlačítkem (M) a poté propojím kabelem kameru do NB tak tam ty uzamčená videa nemám, kde je chyba? Dík

Vyndat kartu a zkusit přes čtečku taky nepomůže?Mám jinou kameru(Lamax C7),tam se ty zamčené zobrazí jako SOS+číslo.avi,ale pořád je to avi soubor jako ostatní MOV_číslo.avi.Ještě si v ntb zapni zobrazování skrytých souborů,třeba jsou takto nastavené.