Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z bílé LED "žárovky" žlutá

Tohle není dotaz, ale rovnou řešení.

Jako nouzový osvětlení používám USB LED "žárovku", má to napájení 5V přes USB, ovšem světlo je taková ostrá bílá - chvilku to nevadí, po delší době je to silně nepříjemný.

Udělal jsem z bílé žlutou tak trapným způsobem, až je to hloupý, ale... Může se to někomu hodit.

Přelepil jsem tu "žárovku" žlutou izolepou. Drží to dobře, teplem se neodlepuje (neboť teplo při svícení nevzniká).

Zapatlať LED žltým centrofixom, či žltou fixkou by tiež bolo vhodné.

LED na prácu nie je vhodný, monochromatické svinstvo.

Nie je nad žeravé vlákno halogénu v sklenej banke s plným, hranolom rozložiteľným spektrom s centrom maximálnej teploty 2700°K

Objektívne som nadobudol dojem, že ste odchovaní doma v svojich dvojizbákoch pod trubicovými žiarivkami, ako brojlery či nosnice vlašky na vajcia, s nádherným širokospektrálnym osvitom k vyfarbeniu pokožky a lesklej srsti na gebuli, prípadne pod LED s príjemne lahodiacou teplou bielou 2726°C (Celsius) = 3000K, na pravé poludnie Slnka v nadhlavníku. Tiež sa kŕmite chutnými, výživnými, sľadkými plodinami a rastlinami blahodárne ožiarené na habituse 24 hodín denne výhradne jedinou sadou "hodnotného" spektra z LED-iek, (s obsahom ÚV nutného pre dozretie plodín, cukornatosti či získanie vitamínu D, aby ste netrpeli ako ženščíny po menopauze osteoporózou).

http://sk.chinaledfactory.de/news/properties-of-led-light-can-boost-poultry-prod-8189918.html