Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prvni krytina nebo izolace?

Čím by se mělo začít?
Chtěl bych stříkanou izolaci jako výměnu té púvodní skelné vaty.
S tím že by se časem měnila i krytina střechy plechovou místo starého bitumenu.
Otázka zní co udělat první... Krytinu nebo zateplení. Neznám technologické postupy, tak se ptám.

Aplikace pěny se provádí speciálním vysokotlakým strojem. Poměry jsou hlídány otáčkami čerpadla. Tím je zajištěn správní poměr.

Já osobně bych si pěnu také dovnitř nedával. Máme ji na průmyslové hale na střeše a už bych si ji na střechu neaplikoval. Málo se mluví o tom, že když pronikne vlhkost do pěny, tak se že se začne nafukovat a praskne.
Vím, že to je venkovní aplikace, ale vlastnosti budou stejné.