Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka aeg favorit

Ahoj všichni prosím o radu mám myčku aeg favorit a neotevírá se schránka na mycí kostičku takže nádobí oplachuje jenom voda. Neví někdo čím by to mohlo být? Moc děkuji za radu! Hablt

Jedině že by to víčko nějak blokoval horní koš, třeba že se nezasune až dozadu, to je šance si to spravit vlastními silami. Jinak asi nezbyde než zavolat servis. Případně ještě rozebrat dvířka a doufat, že tam není nic ulomeného, mohla by tam být jen nějaká nečistota v mechanismu otevírání toho víčka.