Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava nástříku podvozku

Zdravím vás,

vlastní blbostí jsem si "odřel" na pravém prahu ochranný nástřik spodku - ten vroubkovaný. Jde o rýhu cca 50cm dlouhou a 0,5 až 1cm širokou. Čím by se to dalo opravit? Plech není porušen. Jedná se o celkem nové auto (2017) bílé barvy.

Díky za radu

Carlofon protec černý,přestříkatelný.Ale na to potřebuješ takovou fixíru na to určenou.Pokud to je na spodku a není to vidět tak bych to zamáznul tlumex plastem.Jinak jak píšu výše.Ten carlofon dělá právě to vroubkování a je rychle schnoucí a dá se to přelakovat.Ale časem takové prkotiny řešit nebudeš.Nestojí to za to.

íkám pokud to máš na spodku a není to normálně vidět tak to mázni tlumex plastem Je to taková černá asfaltovka.pokud to je vidět tak to můžeš máznout tím a nebo tím a přestříknout vrchním lakem.Rezivět to nebude.Pokud se ale v tom neorientuješ tak navštiv servis a oni ti to opraví.