Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte sehnat závěs pro posuvné dveře vestavěné skříně

Ahoj,

mám poničené (dokonce jeden závěs chybí) závěsy posuvných dveří vestavěné skříně.
Plastové (silonové) kolečko s oblou drážkou je asi 6-7mm široké, průměr možná 23mm.
Bohužel nevím kdo to instaloval.

Pokud bych náhradní závěs sehnal byl bych rád, ale nedaří se mi tenhle bazmek nikde lokalizovat.

Instalace skříně cca před 20-ti lety, ještě bych jí nějaký čas rád provozoval.

Děsně by mi pomohlo, kdyby někdo věděl aspoň o něčem velmi podobném?

Děkuju za reakce.
Trošku jsem i doufal, že někdo takové skříně likvidoval a závěsy s kolečkem s ještě má..

On je to z pohledu těch dvaceti let používání docela blbý, rychle opotřebovatelný a zranitelný systém, když jsem googloval i italské webovky sisco sistem, tak dneska jsou už někde jinde.

Já toto (závěsné zasouvací dveře za skříň) kdysi řešil rovněž a místo těch koleček jsem dal menší běžná kuličková ložiska (s krytými kuličkami proti prachu) o vnějším průměru cca 4 cm a ta zapadají do mělčí U drážky v dřevěné horní liště, z tvrdého dřeva, po níž jezdí. Slouží dodnes už snad 30 let.;-)