Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím přilepit odchlipující se gumové těsnění u okénka auta?

Mám Dacii Logan, novější verzi, kde však jsou taková ta klasická gumová těsnění na bočních okénkách (lemující sklo...). Na 2 okénkách se lehce odchlipují z vnejší části (na délce cca 1-2 cm), neb auto už není v záruce a přijde mi to jako vcelku blbost (teď nemyslím možné důsledky toho, když to nebudu nijak řešit!) ... jen netuším čím to přilepit. Zkoušel jsem klasický mamut a něco podobného, pořádně to zafixoval, ale bez většího efektu. Nenapadá vás něco fakt echtovního na kov a gumu? Díky.

Mám velmi dobrou zkušenost s černým lepícím tmelem na čelní okna vozidel. Bývá k dispozici zdarma tam, kde se mění přední okno - vždycky něco v tubě zbyde. Je ale nutné použít i přiložený aktivátor povrchu - natře se karoserie a vyčká uschnutí. Potom nanést lepící tmel a zafixovat gumu v požadované poloze alespoň do rána v teple. Drží na 100%.