Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr malé dodávky

Dobrý den,

již delší dobu se poohlížím po nějaké menší dodávce/pick-upu, na takové ty klasické práce kolem domu(odvoz starého harampádí, převoz pár špalků na topení do krbu, převezení pár fůrek písku, atd.), nechci si špinit auto. Představoval jsem si něco jako Felicii pickup, ale to se mně zdá už moc staré? Chtěl bych aby to nějakou dobu posloužilo. Na netu jsem pročítal různé diskuze, zda-li nějaký Peugeot Partner/Citroen Berlingo, ale moc rozumu jsem z toho nepobral. Taky bych to chtěl do těch 50-70 tisíc Kč, aby mě to moc nezrujnovalo. Tak jsem se chtěl zeptat, zda-li tady někdo nemá nějakou zkušenost s něčím podobným.

Předem děkuji za odpovědi

Kupte Felcedes pick up a za ušetřený peníze jeďte na dovolenou.

Kolega v práci má, jezdí za pár šestek.Trochu sice reznou, ale je to většinou o uložení tlumičů a prahy.Za pár korun vyvaříte a jezdíte dál.Motor je na věky.Na 1,9 D není nic, co by se mělo pokazit.