Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netěsnost dvířek u sporaku gorenje

Dobrý den
Máme sporák Gorenje El. A najednou nám netesni dvířka.da se s tím něco dělat ,,poladit nějak ty panty nebo jsou na výměnu?má někdo zkušenost ,,kdyby výměna jaká je asi cena jestli to má u 10 leteho sporaku cenu.zvladnu to sám nebo servis ?

To je velmi častá závada a oprava má smyl. Výměnu zvládneš sám, pokud seženeš příslušné panty pro ten který typ. Ty se dodávají sestavené včetně pružiny, která je oslabená. V krajním případě lze experimentovat s výměnou pružiny.