Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tekoucí sprcha

Dobrý den, mám dotaz na sprchu GROHE Euphoria. Po vysprchování a uzavření vody, asi tak za deset minut začne téct voda z hadice. Vyteče cca půl litru a pak už nic. Po dalším sprchování se to opakuje. Nevíte někdo čím to je a jak to opravit? Díky

Předpokládám, že po zastavení vody nevracíš přepínací ventil do původní polohy, takže po poklesu tlaku v baterii, který drží ventil nastavený v dané poloze, dojde k jeho (částečnému) uvolnění, a propustí vzduch/vodu do předtím uzavřené části armatury. Je to normální stav (při dalším puštění sprchy určitě voda neteče ihned, ale "chvilku jí to trvá" - to je ten objem vody, který vytekl po předchozím sprchování).