Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sporák Mora -náhradní díl

Dobrý den,
potřebuji koupit plechové kolečko, které se pokládá na hořák plynového sporáku, které časem prorezne.
Hledám prodejnu v Praze, ne e-shop, doprava by se nevyplatila. Infolinka Mora je trvale nefunkční.
Děkuji...

To kolečko se během tří let rozpadá, že by tam někdo dával tak pěkný sporák? Navíc u nás je domeček s elektroodpadem na zámek a těžko mě pustí dovnitř. Televize narovnané ke stropu, bylo by to nebezpečný.