Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním koncovku ke kuchyňské liště REHAU

Ahoj vespolek,
potřeboval bych sehnat ke kuchyňské lince béžovou pravou koncovku/krytku (výrobce REHAU) na lištu, viz. obrázek:
[84183-rehau-png]
https://webshop.schachermayer.com/cat/sk-SK/product/rehau-rauwalon-koncovka-prava-bezovy-plast/103346993

Nemáte někdo navíc nebo nevíte, kde v ČR sehnat? Ale s poštovným by mě ta jedna koncovka vyšla na stovku.... :-/

Výrobce už tuto koncovku nevyrábí, viz.podobný dotaz na jiném fóru:
https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/38861-koncovky-na-listy-u-kuchynske-desky-rehau.html

Nejedná se o kuchyňskou linku u mě doma, proto se chci vyhnout nějakým náhradním kutilským řešením. Potřeboval bych přijít k lince, nacvaknout originál krytku a hotovo.

Děkuju za případnou radu.

Tak jestli to už výrobce nedělá, a ani to nemá žádná truhlářská speciálka, tak asi jedině konec "zapatlat" akrylátem v odpovídající barvě. (Ještě mě napadlo, pokud je dostupný kus lišty, tak to šikmo seříznout, z kousku lišty taky vyříznout klínek, a udělat "zatáčku do zdi", ale to stejně bude chtít ten rožek vytmelit.)