Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převod osobního automobilu

Prodal jsemstarší osobní automobil.Zákazník osobně přijel, zaplatil v hotovosti a osobním autem odjel.Dal jsem mu plnou moc na převod auta.Zákonné pojištění je zaplaceno do konce srpna 2019.Kupní smlouvu jsme podepsali,slíbil,že provede okamžitý převod auta na sebe,což neudělal.
Nyní zákazník nebere mobil,ani nereaguje na E-maily.Nemám s ním žádný kontakt.Nekorektní jednání.
Jak dále postupovat ?Jaké nebezpečí mi hrozí ?
Děkuji za odpovědi.

Třeba Kralupy díky blízkosti Prahy měly v určité době obsazené všechny objednací termíny a přijdeš po práci a za hodinu nejsi vůbec na řadě. Kdo si není vědom rizika, nechce vyplácat dovolenou na tuhle akci. Jo a Kralupy byly na řadě, protože Slaný byl ještě horší...