Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuchyň - zpomalovač šuplíku

Zdravím,
rekonstruujeme dům a s tím souvisí i nová kuchyň, kterou si sám skládám. Vše jsem tak nějak pochopil a zvládl (ještě není deska), ale nemůžu pochopit zpomalovače šuplíků. Na netu jsem našel podobné, ale žádný video návod nebo tak. Věřím, že někdo z vás kutilů s tímto už bude mít nějakou zkušenost. Můžete poradit? V odkaze posílám fotografie, včetně pro mě nepochopitelného návodu.

Děkuji, Vítek.

https://komondor17.rajce.idnes.cz/Kuchyn_-_zpomalovac_supliku/

Zas tak nepochopitelne sa mi to nezda. Spomalovac je ten cierny plastovy diel - pripevneny je na skrini po boku sufliku. Na sufliku je pripevneny akysi plastovy "prst" ktory pri zasuvani sufliku do zadnej polohy sa zachyti o spomalovac a spomali dojazd sufliku. Mas tam dve varianty podla toho ako mas na sufliku umiestneny samotny pojazd sufliku. Na prvom obrazku je spomalovac pod pojazdom, v tomto pripade je ten "prst" ten trojdierkovy a pripevneny je zo spodu sufliku. V druhom pripade je spomalovac nad pojazdom a "prst" je ten dvojdierkovy, pripevneny z boku sufliku. Neviem co to mas za kuchynu ale v dnesnej dobe by som predpokladal ze tam na to budu predvrtane diery, takze identifikovat ze kde to ma byt namontovane by nemal byt problem. Ak tam diery neni su, tak na planku su vsetky potrebne vzialenosti, merane to je od zadnej strany cela sufliku (resp. teda od kraja skrine smerom do vnútra - do hĺbky, kedze zavrety suflik na tuto plochu dosada).