Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký typ zářiče do infrasauny

Zdravím, uvažujeme o pořízení infrasauny. Zatím jsme na začátku a tak se snažíme načerpat co nejvíce informací. Jedním z důležitých kritériích sauny jak jsme se dočetli je typ zářiče. Má úvaha tedy zní:

Jaký typ?

keramický
redlight
karbonový

Sauna se bude používat max 2x týdně.

Děkuji za názory.

Když infrasauna tak infrazářič.

Použijte Google search

A ty Nudo přestaň už prudit a plácat ty tvoje výblitky z duté Slovenské debilní hlavy.

Tímto se omlouvám všem Slovákům, které mám rád, kromě Nudy.

Prosím tímto správce této internetové poradny o doživotní BAN pro uživatele Nuda.A věřím, že nebudu sám, kdo by si to přál.Protože ty jeho bláboly se fakt nedají číst.
Děkuji.

Protože si celkem pamatuji co komoušský tisk psal o kompetenci ruských vědců, tak jsem se nad posledním odstavcem "Nudy" jen pousmál. Jinak první a druhý odstavec dával celkem smysl.

"Když infrasauna tak infrazářič." Ano, ale já se ptal jaký typ infrazářiče. Chtěl jsem si zde dozvědět jakou kdo má zkušenost s jednotlivými typy. A myslím, že od toho je zde spíše tato poradna nežli Google. ;-)