Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koloběžka

Ahoj lidi, vybíráme tříkolovou koloběžku pro vnučku, tři roky. A nevím, jestli je lepší se dvěma kolečky vepředu, nebo vzadu. Máte s tím někdo zkušenosti? Co se stability týká, jestli kolečka vzadu nevadí při odrážení atd. Moc děkuji předem za všechny odpovědi. S.

Pokud zvládá odrážedlo, pak bych neřešil dvě kolečka vzadu ani vpředu, ale koupil klasickou, tedy jedno kolo vpředu a jedno vzadu - stabilně se na tom jezdí úplně stejně, jako na té se třemi koly, jen ta koloběžka sama nestojí (někdy ale mají i stojánek, takže ani tento problém není neřešitelný).