Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobijecí přenosna baterka.

Zdravím.
Shaním nějakou baterku na noční toulky po zahradě.
Asi neumím hledat.
Našel jsem bud u nás.
https://www.speedyshop.cz/speedyshop/eshop/37-1-Elektro-a-mobil/0/5/5485-Solarni-a-elektricka-dobijeni-LED-baterka-BW-6870

Nebo u soudruhu v čině a tady jen dokoupít baterký.
https://www.aliexpress.com/premium/Wide-Angle-Projection-Lamp-Light-LED.html?SearchText=Wide+Angle+Projection+Lamp+Light+LED&d=y&tc=ppc&initiative_id=SB_20181122084318&origin=y&catId=0&isViewCP=y

Akorat jsem nezjistíl, jestlí musím baterky vytahovat ven, když je budu dobijet.

Ta přenosná z Aliexpresu se dobíjí přiloženou nabíječkou.Ten reflektor vyžaduje čtyři baterie 18650.Čtyři kusy stojí dalších 12 dolarů.
Objednejte si ji z Číny, je dvakrát levnější než u našich překupníků.
Nevýhoda je, že si týden až tři počkáte.A záruka je problém, protože zasílání reklamace k výrobci je drahá.Jenže z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že věci z Aliexpresu jsou v pohodě a fungují.Ročně dělám asi sto objednávek. Jsou různé (bodovky, termostaty, teploměry, baterky, věci na vapování, nabíječky, skla na mobily a displeje) a nikdy nebyl sebemenší problém.Jednou přišel rozbitý displej, nafotil jsem, odeslal prodejci mailem fotografie a ihned mi nabídli nový kus a nebo vrácení peněz.Nikdo nic neprošetřoval, prostě to tak udělal a bylo vyřešeno.

Baterky, a 18650 obzvlast jsou fakt problem. Jestli bych u neceho z ciny cekal nejakej ojeb, tak prave u nich(ok, zazracny pripravky na erekci a podobny vixvajlanty maji jeste vetsi sanci, ale o tom se nebavime). Na reference kupujicich tezko spolehat, kdo umi tu kapacitu opravdu zmerit, kdo umi zmerit vnitrni odopor a tak.
Na druhou stranu otazka, jak moc to vadi zrovna v baterce - tak holt vydrzi pulku doby, porad to muze bejt dobrej kauf. Treba do e-ciga je to strasnej problem, napisou ze dava 35A, ale dava je sotva do zkratu, coz fakt nepotrebuju.