Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Položení lina na starou dlažbu a topení v podlaze

Ahoj prosím jestli nemáte někdo zkušenost.Chceme položit lino místo dlažby, ale nechce se nám vybouravat dlažba.Tak jsme přemýšleli že by jsme vyrovnaly spáry a položily lino na dlažbu.Ale máme topení v podlaze.Zajima mě jestli když položíme lino na dlažbu, ovlivní to nějak vytápění bytu? děkuji

Tady ani jedna odpověď neodpovídá na to co jsem se ptala.Lino se vlnit nebude to už vím, jelikož máme lino v jedné místnosti kde byl koberec.Ale mě teď zajímá zdali když položím lino na dlažbu jestli se ovlivní účinnost topení, tudíž jestli budu muset například topit více abych měla stejné teplo jako teď.Je mi jasný že musím vyplnit spáry a srovnat tu dlažbu.Ale moje otázka se týká účinnosti topení když dlažbu pod tím nechám vs. Když ji odstraním a položím lino místo dlažby.