Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Topením v byte

Dobrý den,

chci se zeptat bydlím v byte v posledním 5. patře.
Mam zde problém s radiátorem vůbec netopi a i stoupačky jsou studene, byl jsem u souseda podemnou a tomu topeni funguje bezproblemu, ale už stoupačky ke mě nahoru jsou studene. Zkoušel jsem odvzdušňovat, ale marně ani troška vzduchu po vypuštění asi jednoho kyble vody se už do radiatoru dotalo trošku teple vody toď, ale vše. Nemá s tím někdo zkušenost případně jak to řešit.

Děkuji. Dominik

Po odpuštění "kýble vody" se jako první ohřála trubka, která vede na vrch, nebo na spodek radiátoru?
- Pokud ta spodní, je neprůchodný regulační ventil (může mít dvě úrovně regulace - "provozní a základní").
- Pokud ta vrchní, může být "základní" regulace průtoku topné vody v armatuře "vracečky".

Dejte fotky obou armatur připojení radiátoru - to napoví.