Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lakovani/moreni postele

Zdravim, mam objednanu tuto postel, ale nakoniec mi ju nemozu dodat namorenu. Maju ju iba v tomto svetlom dreve a jemne nalakovanu priesvitnym lakom. Je nejaka moznost prelakovat / namorit postel bez toho, aby som nemusela brusit lak dole? Ratam, ze to brusenie nebude na 5 min. ak mam iba brusny papier. https://interier-stejskal.cz/398-thickbox_default/postel-z-masivu-parma-vcetne-rostu.jpg Povodne som chcela morenie v odtieni dub, teraz mi ide o to, aby som o to aspon nejak stmavila.

To je jasne, len som myslela ci to neovplyvnuje aj podklad, ked to bude len v tenkej vrstve. Dakujem za rychle odpovede. Mas aj nejaku osvedcenu znacku alebo to je jedno? Budem nieco take robit prvykrat, tak aby sa s tym dobre pracovalo.