Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 kg PB bomba bez zátky výměna ?

Zdravím, nesetkal jste se s tím někdo ? Mám 2 malé 2kg PB bomby bez zátky-šroubovací zátka s těsněním a ručkou. Vymění mi to normálně ? Mají výměnná místa takové zátky ke koupi ? Nechce se mi to kupovat přes net na dobírku. Díky.

No u nás máme prodejnu domácích potřeb, kde prodávají od šroubků přes nádobí po žárovky (pardon, speciální tepelné zdroje, abych ještě nebyl popotahován) a já nevím co všechno ještě a tam ty zátky mají za necelou padesátikorunu.