Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platy,vzdelani

Ahoj,
Chci se zeptat jestli když mám školu určiteho oboru a pracuji v jiném oboru tak jestli dostávám plat jako kdybych měl základní vzdělání?
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Ted jsem koukal na billboard, kde nabizeli jesterkarum 31kKc, ze nemaj...
Hele kazdej dela co umi a co ho naplnuje. Vcelku i chapu, ze nekdo zdrhne z dobre placeny prace nekam, kde bude mit 8h a cistou hlavu a kdyz pujde z prace, bude za nim neco videt. Nebo ze ma nejakou krizi a bere prvni vec, co je. Zivot je ruznej a je to tak dobre.