Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude to fungovat?

Zdravim.
Mam dotaz, chci koupit tento navijak,
727782-atv-navijak-dragon-winch-maverick-dwm-2000-st-ocelove-lano.html
pripojit ho na 12V adapter a misto prepinace na riditka pouzit toto
12V-4CH-Channel-433Mhz-Wireless-Remote-Control-Switch-p-960987.html
Otazka zni, kolik A by mel adapter mit?
A poradi si s tim ten dalkovy spinac?
U nej jsem vycetl max zatizeni 10A, ale u navijaku vidim jen vstup 12V a vykon 0,7kW. Da se z toho odvodit kolik A si vezme pro svou cinnost? Diky

Naco chces navijak na 12V ked ho nechces napajat z baterky? Kup si navijak na 230V. Na ten navijak by si potreboval aspon 12V 100A zdroj - mas tam inac aj uvedenu tabulku "Rychlost navíjení a odběr proudu" ak si si nevsimol. Inak potom 12V 700W -> to je 58,3A (I=P/U). A tym dialkovym spinacom namiesto prepinaca by sa to spinat dalo. Ale 100A zdroj nezozenes lahko, nehovoriac o tom ze bude asi drahsi ako ten navijak.