Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr multimetru-retlux rdm 9001

Dobrý večer,
potřeboval bych poradit.
Je dobrý multimetr retlux rdm 9001?

Láká mně proto, že má měření teploty, přenesení dat z multimetru přes Bluetooth do mobilu, má autorange
Starý multimetr mi odešel ☹️proto hledám alternativu

Odkaz na multimetr:
retlux-rdm-9001

Případně jinou alternativu multimetru do 2 500Kč
Děkuji za případné odpovědi.

Ten multimeter je bežná čína a je to preznačený OWON, ktorý presne model sa mi nechce hladať, možno B35T. Keď pozrieš na to video tak uvidíš že prezváňačka je tam pomalá. Ak chceš rýchlu prezváňačku tak taká je napr. na obyčajnom DT-9205A.

To měření teploty bývá u multimetrů dost nepoužitelné. Běžně bývá (i u celkem drahých) rozlišení 1 stupeň přesnost +/-3. Tady se mi to nepodařilo vyčíst.

Já bych se ještě jako kutil (a programátor) ptal, nakolik jsem závislý na dodané "aplikaci", tedy nakolik je komunikační protokol zdokumentovaný a můžu si případně napsat aplikaci svojí (čas od času je potřeba provádět složitější měření a zejména pokud je potřeba vyhodnotit víc přístrojů, hodí se ta možnost komunikovat s nimi z jednoho vlastního programu). Programy k multimetrům totiž bývají často příšerné. Ale to je otázka priorit. Pokud je to klon owonu, tak pro ten jsem někde nějaké hacky viděl, nevim jesli to bylo zpětné inženýrství (hack) nebo to vycházelo ze zveřejněných materiálů (zrovna u toho owonu je to jak kde, pro něco zveřejní kompletní programátorskou příručku a pro něco jiného ani čárku).