Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolo zadní rachotí

Když jedu po špatnym povrchu, nebo po kostkách, tak slyšim z pravého zadního kola rachtání, asi jako když vaříte brambory a poklička poskakule na hrnci. Stačí ale lehce přišlápnout brzdu a rachtání hned přestane. Povolím brzdu a zas to začne. Zkoušel jsem sundat poklici z kola, vyndat z kufru všechno co by mohlo rachotit, ale nic.

Kam to speje s predmetnou lúzou voličov eštébákov a boľševikov nakvasených sučkami-učkami na ZDŠ?

dúfam, pevne verím, že ti kdesi vzadu, u riti, nerachotí skeyboard či kolieskové brusle s ozdobnou puklicou.

Sú brzdy bubnové alebo kotúčové na tvojom BugattiVeyron?

Zvedni na heveru příslušné kolo a zkus s ním zahýbat a zatočit. Posaď někoho do auta roztoč zadní kolo a ať ti sešlápne brzdu. Také to může být utržený či poškozený tlumič pérování. Nuda je asi v rauši tak si jeho poznámek nevšímej.