Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno likvidace pneumatiky z traktoru

Ahoj,

potřeboval bych ekologicky zlikvidovat 1 ks pneumatiky z traktoru v Brně nebo blízkém okolí. Na internetu jsem ale nenašel místo odběru tohoto druhu odpadu. Všude se mluví pouze o klasických pneumatikách, ale já bych potřeboval někam přijet na jistotu a ne objíždět všechny pneuservisy a podobně. Místo bydliště v Brně nemám...

Poradí někdo?

Tak už jsem zjistil kde lze v Brně vrátit pneumatika od traktoru. Třeba se bude tato informace někomu v budoucnu hodit. Lze to např. na adrese Řípská 20a (TASY s.r.o.). Všechna sběrná místa jsou na www.eltma.cz a s výběrem ochotně poradí paní Jana Kubíková - provoz - sběrná místa, objednávky svozů +420 730 599 290.