Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autobaterie Foxmer?

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s autobateriemi firmy Foxmer? Nabízí ji momentálně v Makru, například 12V, 45Ah, 390A (a také 55Ah, 62Ah a 74Ah), ale nedá se o ní nic najít, kdo ji vyrábí, jaké jsou s ní zkušenosti. Obrázek je na http://www.nahradni-dily-zh.cz/Fotografie/Zbozi/250px/6121001.jpg
Svými parametry i rozměry by se hodila do Felicie, kde momentálně dosluhuje Akuma a Foxmer z Makra má stejné rozměry i parametry a je bezúdržbová, ale o výrobci se nedá nic najít ani na zahraničních webech, nebo jestli je to pouze pro český trh přejmenovaná jiná baterie? Díky za rady.

Dodavatelem je firma DFpartner s.r.o., známá co by dodavatel značky Sheron. Firmy vyrábějící akumulátory jako Varta a další se za svoji značku obvykle nestydí a poskytují o svých výrobcích dost obsáhlé informace. Z tohoto pohledu se mi značka Foxmer jeví jako noname. Je docela dobře možné, že se pod touto značkou skrývají druhojakostní akumulátory známých firem tak jak to bývá u elektroniky. Takové výrobky by kazily jméno firmy a tak se prodají pod těžko dohledatelnou značkou a firma se tak vyhne ztrátě. Ale to je jen můj odhad.

baterky vyrába firma Johnson Controls "exkluzívne" pre siete velkoobchodov KMart,Walmart,Tesco a spol a ako už to bolo tu raz napísané,zákl."surovinou" pre ne sú recyklované,opravované kusy od Exide Technology a spol....Johnson Controls ich pre EU distribuuje z pobočiek v Holandsku a v Číne,výroba je pravdepodobne len čínska,výroba z usa zásobuje asi len us/gb trh.......

Aha, takže to bude věc náhody, jestli bude kus dobrý a vydrží ty čtyři roky, nebo se něco kdykoliv pokazí a bude konec.., asi jako protektorované pneumatiky?
Ale že by si Makro chtělo pokazit jméno tím, že by bralo do prodeje zboží nejasné kvality, možná dobré, možná ne? Snad prodává kvalitní zboží a za tu cenu to bude dobré. Díky za vysvětlení.

Makro podle letáku viz https://catalogues.metro-group.com/makro-letaky-a-katalogy/spotrebni-zbozi-1/page/8-9 45Ah za 1209 Kč, 55Ah za 1682, 62Ah za 1803, čísla jsou uvedená pouze pro ilustraci problematiky. Výhoda je možnost koupě baterie při běžném nákupu ve stejném obchodu s vědomím, že v tomto velkoobchodu se kupuje levněji než v maloobchodě.
Máte pravdu, že speciální zboží se má kupovat značkové ve specializovaném obchodě. Když už jak to vypadá, značka pod kterou je autobaterie prodávaná není známá jako jiné.

V Makru že se nakupuje levněji??? No pokud nakoupím ve velkém tak ano, však je to především velkoobchod, ovšem autobaterií asi nebudu kupovat hned 20, že? Ale myslím, že se tu bavíme o maloobchodu Makra a v něm jsou ceny srovnatelné, ne-li (častokrát výrazně) vyšší než v běžných hypermarketech.

No ako som zistil s tými batériami foxmer je to presne tak, no kúpil som si nedávno batériu power boost s Teska a zistil som s prekvapením že som vlastne kúpil banner starting bull 55ah. Neviem co to ma znamenať ale mne to nevadí.. Zistil som ze tieto batérie vyrábajú s opravovanych batérií exide, banner a hlavne varta. Batérie nechcú predávať pod svojim menom ale pod menom pod ktorým ich nikdo nepozná a predaju ich tesku a kaufland. No nič tieto batérie rozhodne nekupovat mne batéria v aute vydržala 2,5 roka pri perfektnej starostlivosti (foxmer), teraz uvidím ako to bude s touto power boost (banner). Dovidenia.