Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kování na vrata u stodoly

Pokud jde o ty závěsné pojezdy, u nás v prodejně K-technik mají ta kladičková kolečka, různých rozměrů a každý šikovný zámečník (případně zručný bastlíř se svářečkou) Ti je z pasoviny , přesně podle Tvých požadavků, posvařuje a zhotoví. :-p